dom

Zabudowy tarasu, balkony, ogród zimowy

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Poprzez taką zabudowę można dodać do swojego mieszkania pomieszczenie pełne dziennego światła. Budowa ogrodu zimowego pozwala cieszyć się podziwianiem zimowej przyrody w zaciszu ciepłego mieszkania.  Zadaszenie tarasu jest natomiast świetnym rozwiązaniem, by móc z niego korzystać na przykład w czasie letniej niepogody. Wówczas taras może być wykorzystany podczas ciepłego, letniego deszczu, który uniemożliwiłby przebywanie na nim bez jakiegokolwiek zadaszenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy na (...)

Dodany przez Juri Giermek, w dniu 21-02-2018

Dodany przez Juri Giermek, w dniu 21-02-2018

Kuchnia jak z marzeń

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) estetyczne, ładne, funkcjonalne i trwałe, niestety, nie nadają się do każdej kuchni. Dlaczego? Bo choć niejednokrotnie piękne, nie pasują do wnętrz, jakimi dysponuje przeciętny Kowalski. Głównym problemem jest przestrzeń, jaką mamy do zagospodarowania. Im mniejsza, tym trudniej dopasować dla siebie gotowy zestaw, który spełniałby wszystkie oczekiwania.Warto więc skorzystać z innej opcji, jaką jest zakup mebli na wymiar. Obecnie na rynku istnieje bardzo szeroki wybór mebli kuchennych, także tych na zamówienie. Wystarczy dobrze rozejrzeć się wokoło. Każdy szanujący się producent mebli kuchennych (...)

Dodany przez Juri Giermek, w dniu 14-02-2018

Dodany przez Juri Giermek, w dniu 14-02-2018

Ogrodnik z Warszawy

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) tym pomóc! Jeśli marzysz o pięknym ogrodzie to nie zwlekaj i napisz do nas. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i dokładamy wszelkich starań aby każdy był zadowolony z efektów naszej pracy. Interesuje Cię godny polecenia ogrodnik z Warszawy? W takim razie znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Ogrodnictwo jest naszą pasją, której poświęcamy się z należytym zaangażowaniem. Inaczej nie wyobrażamy sobie tego w jaki sposób mielibyśmy funkcjonować jako firma.  Więcej o projektowaniu ogrodów tutajKażdy z ogrodów, którymi się zajmowaliśmy był dla nas zupełnie nowym (...)

Dodany przez Zenek Marciniuk, w dniu 12-12-2017

Dodany przez Zenek Marciniuk, w dniu 12-12-2017

Urządzanie nowego mieszkania

tagi: aranżacja wnętrz, dekoracja wnętrz, dom, ogród, projektowanie wnętrz

(...) miał szereg czynników począwszy od naszych planów na przyszłość po wykonywany zawód. Jeśli zatem pomieszczenie ma być mieszkalne to  koniecznie wypada wyspowiadać się przed sobą ze swoich osobistych ambicji dotyczących rodziny. Jeśli chcemy być singlami to możemy urządzać całkowicie pod swoje potrzeby. Typy bardziej rodzinne powinny uwzględnić szczególnie miejsce dla dzieci, a tego, uwierzcie mi, nigdy nie będzie za (...)

Dodany przez Juri Giermek, w dniu 01-12-2017

Dodany przez Juri Giermek, w dniu 01-12-2017
Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

luty 2018 styczeń 2018 grudzień 2017