ogród

Zabudowy tarasu, balkony, ogród zimowy

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Zadbany taras lub balkon bardzo często bywa wizytówką domu lub mieszkania. Jest to niestety taka część nieruchomości, która zazwyczaj nie może być wykorzystywana przez cały rok z powodu klimatu, jaki panuje w Polsce. Zmieniające się pory roku uniemożliwiają korzystanie z balkonu lub tarasu późną jesienią oraz zimą najczęściej z powodu niesprzyjające pogody. Doskonałym rozwiązaniem pozwalającym na uzyskanie dodatkowej przestrzeni, w której można spędzać czas, jest zabudowa tarasu lub balkonu. (...)

Dodany przez Juri Giermek, w dniu 21-02-2018

Dodany przez Juri Giermek, w dniu 21-02-2018

Kuchnia jak z marzeń

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Każda pani i pan domu, którzy spędzają choć odrobinę czasu na gotowaniu, doskonale zdają sobie sprawę, jak ważną rzeczą jest odpowiednio urządzona kuchnia, z ładnymi i funkcjonalnymi meblami oraz ze świetnym wyposażeniem kuchennym. Tak, by mieć podczas gotowania, czy spożywania posiłku wszystko pod ręką, a jednocześnie móc nacieszyć oczy przyjemnym widokiem.Dlatego tak ważne jest, by znaleźć dla siebie odpowiednie meble.Wbrew pozorom, znalezienie odpowiednich mebli, wcale nie jest takie łatwe... Można skorzystać z ofert sklepów meblowych, które proponują piękne meble kuchenne. Są one (...)

Dodany przez Juri Giermek, w dniu 14-02-2018

Dodany przez Juri Giermek, w dniu 14-02-2018

Ogrodnik z Warszawy

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Skoro się tutaj znalazłeś to oznacza to, że interesuje Cię firma projektująca ogrody. Ogród jest bardzo istotną kwestią i wcale nie jest o mniej ważny od wnętrza domu lub mieszkania. Naprawdę warto dość mocno pochylić się nad sprawą wyglądu swojego ogrodu. W końcu to właśnie tam najchętniej spędzamy letnie popołudnia i wieczory. Estetyczny wygląd tego miejsca będzie wpływał pozytywnie na nasze samopoczucie. Usługi projektowania i zakładania ogrodów to dobra alternatywa dla tych, którzy sami nie potrafią odnaleźć się w klimacie tworzenia podobnych projektów. Możemy Ci w (...)

Dodany przez Zenek Marciniuk, w dniu 12-12-2017

Dodany przez Zenek Marciniuk, w dniu 12-12-2017

Urządzanie nowego mieszkania

tagi: aranżacja wnętrz, dekoracja wnętrz, dom, ogród, projektowanie wnętrz

(...) dużo. Gdy planujemy pomieszczenie użytkowe (np. do pracy) to zrozumiałym będzie, że postaramy się o maksymalną funkcjonalność wnętrza i odrzucimy od razu wszelkie, mało praktyczne pomysły i skupimy się na tym co znajdziemy na domastudio.pl Mając już ogólnie zarysowane przeznaczenie danego wnętrza przystąpmy do wyboru aranżacji podstawy wszystkiego, czyli ścian i podłóg. Warto w tym momencie poszperać w internecie i (...)

Dodany przez Juri Giermek, w dniu 01-12-2017

Dodany przez Juri Giermek, w dniu 01-12-2017
Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

luty 2018 styczeń 2018 grudzień 2017