Parkiety, podłogi drewniane - mieszkanie bliżej na


 • FTHU Choma Parkiet
  Parkiety i podłogi drewniane
  ul. Żeromskiego 25
  55-080 Kąty Wrocławskie k. Wrocławia
  tel. 71 390 56 60
  tel. kom. 506 940 583
  e-mail: chomaparkiet@op.pl

  http://www.chomaparkiet.pl

tagi: parkiety, podłogi drewniane, montaż i cyklinowanie podłóg

Podłogi drewniane czy panele? 
Naturalne czy syntetyczne ? Budowa domu lub remont mieszkania stawia nas zawsze przed wyborem odpowiednich, trwałych i gustownych materiałów wykończeniowych. Farby, tapety, kafelki, parkiety, wyposażenie kuchni czy łazienki musimy podjąć setki decyzji, których skutki będziemy oglądać każdego dnia. 
Nie tylko musimy rozstrzygnąć czy chcemy mieszkać stylowo i elegancko, ale także czy wykorzystamy do swojego wnętrza naturalne materiały. Mamy na prawdę spory wybór: podłogi drewniane jasne i ciemne z różnych rodzajów drewna, parkiety o fantazyjnych lub klasycznych układach klepki w różnych odcieniach. 
Podstawa do dobry wybór, który pozwoli nam się cieszyć piękną podłogą przez wiele lat. Bardzo ważne jest znaleźć i zlecić montaż i cyklinowanie podłóg renomowanej firmie, która wykona usługę profesjonalnie, szybko i estetycznie, pozostawiając po sobie tylko doskonale wykonaną swoją pracę, a nie jakieś nieprzyjemne wspomnienia związane z opiniami o wielu fachowcach.
W tej chwili bardzo modne są znowu naturalne materiały do wykańczania wnętrz, wspomniane już wcześniej podłogi, ale i drzwi, okna, blaty i wiele innych. Wiele osób decyduje się na ich zakup, aby chociaż troszeczkę zbliżyć się do natury. Poza taką nieco irracjonalną potrzebą powrotu do korzeni, praktyczne zalety naturalnych materiałów do budowy i remontów są także nie do przecenienia. Dowiedz się więcej na stronie: http://chomaparkiet.pl
Naturalne drewno oddycha, ma swój niezwykle uspokajający zapach i ciepło, którego nie dadzą żadne syntetyczne wynalazki. Warto więc wybrać naturalne materiały, wśród których będziemy mieć doskonałe samopoczucie.

Fotografie:
parkiety
podłogi drewniane
montaż i cyklinowanie podłóg
Dodany przez Szymon Rzodkiewka, w dniu 21-02-2018

Więcej na ten temat

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

rss icon Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

rss icon Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

Zobacz także:

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

luty 2018 styczeń 2018 grudzień 2017 maj 2017