Zabudowy tarasu, balkony, ogród zimowy


tagi: dom, ogród, dekoracja wnętrz

Zadbany taras lub balkon bardzo często bywa wizytówką domu lub mieszkania.

Jest to niestety taka część nieruchomości, która zazwyczaj nie może być wykorzystywana przez cały rok z powodu klimatu, jaki panuje w Polsce. Zmieniające się pory roku uniemożliwiają korzystanie z balkonu lub tarasu późną jesienią oraz zimą najczęściej z powodu niesprzyjające pogody.
Doskonałym rozwiązaniem pozwalającym na uzyskanie dodatkowej przestrzeni, w której można spędzać czas, jest zabudowa tarasu lub balkonu. Poprzez taką zabudowę można dodać do swojego mieszkania pomieszczenie pełne dziennego światła. Budowa ogrodu zimowego pozwala cieszyć się podziwianiem zimowej przyrody w zaciszu ciepłego mieszkania.  
Zadaszenie tarasu jest natomiast świetnym rozwiązaniem, by móc z niego korzystać na przykład w czasie letniej niepogody. Wówczas taras może być wykorzystany podczas ciepłego, letniego deszczu, który uniemożliwiłby przebywanie na nim bez jakiegokolwiek zadaszenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy na przykład wypić kawę na tarasie lub osłonić się od mocnego, palącego, letniego słońca w trakcie lipcowych i sierpniowych upałów. 
Dowiedz się więcej na stronie: www.kamont.waw.pl
Takie zadaszenie sprawia również, że balkon lub taras zyskuje pod względem wizualnym. Doskonale taka zabudowa komponuje się z resztą domu lub mieszkania tak naprawdę przedłużając je o dodatkowych kilka metrów. Jest to ciekawe i warte zastanowienia rozwiązanie, gdyż pozwala w pełni wykorzystać potencjał mieszkania lub domu.

Fotografie:
dom
ogród
dekoracja wnętrz
Dodany przez Juri Giermek, w dniu 21-02-2018

Więcej na ten temat

rss icon Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

rss icon Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

Zobacz także:

Copyright ©2020. rev. 4.0. [ ]

luty 2020 styczeń 2019 luty 2018 styczeń 2018 grudzień 2017 maj 2017